top of page

Gytė Grigonytė-Babajan: „Neapleiskite odos žiemą!“

Rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan (50) daugeliui moterų yra įkvėpimas ir pavyzdys, kaip puoselėti savo odos jaunatviškumą. Ji patikina, kad Lietuvoje esančios galimybės pasirūpinti savim nei kiek nenusileidžia tam, ką gauna žinomos Holivudo aktorės ir moterys Niujorke ar Paryžiuje, todėl sutiko pasidalinti ypatingais kosmetikos atradimais ir procedūromis, kurias naudoja pati.
Atidžiai renkuosi gamintojus

„Aš turiu domėtis, todėl nepasikliauju tik gražia pakuote ar blizgančia reklama žurnale. Kosmetiką pradedu rinktis nuo informacijos apie gamintoją – kiek turi patirties, kokie jo pasiekimai estetinėje odos priežiūroje. Ir tuomet skaitau produkto sudėtį: kokios medžiagos ir kokiose cheminėse formulėse. Mokslas ir šioje srityje yra labai stipriai pažengęs, ir manymas, kad sukurti tikrai efektyvaus dieninio veido kremo formulę paprasta, yra klaidingas. Tikriausiai dėl to daugelis kremų geriausiu atveju duoda tik trumpalaikį komfortą, bet ne tą efektą, kurį rašo ant pakuotės. Užtai mano taisyklė numeris vienas – patikimas, tikrai pažangus gamintojas.

Pavyzdžiui, „Laboratoires Fillmed“ priklauso viena moderniausių hialurono gamyklų pasaulyje – man tai svarus argumentas.

Kosmetikoje naudojamas hialuronas nėra vienodas, taigi ir jo poveikis, galimybės įsiskverbti į odą skirtingos. Dar svarbu, kad sudėtyje jo būtų skirtingos molekulinės masės, nes jei tepsime priemonę vien su stambių molekulių hialuronu, jo poveikis bus minimalus – tik odos paviršiuje, nes didelės molekulės neturi šansų giliau patekti į odą.

Kitas išskirtinis dalykas – NCTF – unikalus mezoterapijos kompleksas iš daugiau nei 50 odai reikalingų ingredientų: vitaminų, amino rūgščių, mineralų, koenzimų.


Rytų šalyse mezoterapija su NCTF ne šiaip sau vadinama „Chanel procedūra“. Ši prancūzų sukurta formulė visame pasaulyje laikoma auksiniu standartu. Jau 40 metų nepakitusi sudėtis yra turbūt vienas iš labiausiai ištirtų ir pasauliniu mastu įvertintų estetinės medicinos pasiekimų.

Negana to, šis kompleksas pirmąkart buvo panaudotas kosmetikos priemonių formulėse, ir tai man yra dar vienas esmingas argumentas, kodėl teikiu pirmenybę „Skin Perfusion“ odos terapijos linijai“, – pasakojo G. Grigonytė-Babajan.

Veido priežiūros TOP žiemą:

  1. Dienai pirmiausia svarbu atsirinkti veidą kremui, kuris tikrai atitinka visus odos poreikius. Toms, kurioms virš 40, o kai kam ir anksčiau, patariu rinktis visapusiško (globalaus) poveikio kremą, kurį pati naudoju ir esu rami, kad mano oda gaus visko vienu kartu. Išsirinkti iš „Laboratoires Fillmed“ asortimento yra ypač paprasta, nes jie veido kremus sukūrė tik du, bet tiksliai atitinkančius, sakyčiau, 99 % brandžios odos poreikių. Mano oda sausa, todėl naudoju „5HP-Youth“, o toms, kurios susiduria su suaugusiųjų akne arba linkusios blizgėti, visada rekomenduoju „6HP-Youth“.

  2. Jau gerą dešimtmetį į savo rutiną įtraukiu intensyvaus poveikio priešraukšlinę priemonę su retinoliu. Iš daugelio mano išbandytų, sakyčiau, aiškų efektą duoda intensyvaus poveikio odos terapijos priemonė „Skin Perfusion Time-Booster“, kuri šiaip jau skiriama po estetinės medicinos procedūrų, bet gali būti naudojama ir namuose kaip intensyvus kursas raukšlių lyginimui. Jo sudėtyje yra maksimali 0,3 % retinolio koncentracija, kuri yra pateikta saugioje formulėje ir ypatingo dizaino buteliuke, kuris irgi yra svarbi šio produkto sėkmės dalis, nes užtikrina, kad retinolis išliktų aktyvus iki pat naudojimo.

  3. Pigmentacijos mažinimas ir odos skaistinimas, kas irgi yra būtent žiemos laikotarpio „namų darbai“. Mane stebina, kad moterys ypač daug dėmesio skiria raukšlėms ir dažnai visai nesirūpina pigmentinėmis dėmėmis, kurios yra vienas iš ryškiausių ir sunkiausiai koreguojamų senatvinių požymių. Ir netgi jei stiprios pigmentacijos nėra, odos skaistumas yra vienas iš būtinų sąlygų jaunatviškai išvaizdai.

Šiemet mano didžiausias atradimas buvo „Glycopeel Mask“ – unikali šveičiamoji ir odos skaistumą atstatanti kaukė su glikolio rūgštimi.

Šią kaukę kartą per savaitę būtina naudoti dar ir dėl to, kad pašalintume negyvųjų ląstelių sluoksnį ir užtikrinti, kad naudojama brangi kosmetika turėtų maksimalias galimybes prasiskverbti į odą ir duoti didžiausią poveikį. Šią kaukę 2-3 savaites rekomenduoju naudoti ir prieš ateinant atlikti odos atjauninimo procedūrų – tuomet oda būna paruošta, procedūrų efektas lengviau pasiekiamas.


Grožio procedūrų TOP žiemą:

  1. Odą skaistinančios injekcijos su gintaro rūgštimi, kurios tinka net ir jautriai odai bei gali būti atliekamos visus metus, bet juk pavasarį ypač norisi pasitikti geros išvaizdos, o efektui reikia procedūrų kurso ir laiko. Injekcijų poveikis nėra momentinis, nes odai reikia įsisavinti medžiagas ir praeiti atsinaujinimo ciklus. Taigi pradedu vėliausiai po Naujųjų metų, kad nušvitus pavasarinei saulei jau ir veidas būtų giedras, be lietuviškos žiemos pilkumos.

  2. Secret RF“ ar „Fraxel:restore“ derinys su PRP procedūromis. Apie odos jauninimui naudojamą frakcinę mikroadatų radijo dažnio sistemą „Secret RF“ jau žino nemažai moterų – juk tai ir daugelio pasaulio garsenybių mėgstama odos procedūra. Tą patį galima, žinoma, pasakyti ir apie lazerinį „Fraxel:restore“ odos atjauninimą. Čia irgi reikalingas kursas, o taip pat iš tyrimų ir praktikos rekomenduoju jas abi derinti su PRP procedūromis, kurias šiemet pradėjome atlikti bene pažangiausiu būdu – su „Arthrex“ dvigubo švirkšto technologija. Šios sistemos dėka natūrali procedūra tapo dar natūralesnė: nebereikia naudoti cheminių kraujo krešėjimą mažinančių ir aktyvuojančių medžiagų, dėl kurių PRP injekcijų metu labiau skaudėdavo, kaisdavo oda ir netgi padidėdavo alerginių reakcijų tikimybė.

  3. Galiausiai, grožis yra puoselėjamas ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Žiemą, kaip taisyklė, organizmas iš maisto gauna mažiau vitaminų ir kitų reikalingų medžiagų, užtikrinančių ir gerą savijautą, ir puikią išvaizdą. Todėl tiek aš pati, tiek mano aplinkoje jau daug kas išbandė ir įsitikino intraveninės ir intraraumeninės „Reviv“ terapijos nauda. Ypatingai rekomenduoju odą jauninančią „Vita Glow“ su įvairiais vitaminais, antioksidantais ir vitaminu C – pastarojo organizmas natūraliai negamina, be to, jis juk reikalingas ne tik grožiui, bet ir imunitetui, kas dabar itin aktualu!

254 peržiūros

Comments


bottom of page