top of page

Kosmetika kelionėse: ką pasiimti, o ką palikti namuose?

Jeigu kosmetika lagamine uzurpavo bene pusę vietos (gerai, jei ne daugiau), tuomet kyla klausimas – ką tikrai verta pasiimti į kelionę, o be ko galima ir apsieiti? Sudarėme vasaros TOP, kuris padės atsirinkti ir sutaupyti vietos kitiems, atostogų metu ne mažiau reikalingiems daiktams!

1. Nė nedvejokite – priemonės nuo saulės reikės būtinai


Kaip sutaupyti vietos? Jeigu apsauga nuo saulės bus skirta tik jums, tuomet vietos sutaupyti galima pasirenkant priemonę, skirta ir kūnui, ir veidui. Mūsų šios vasaros pasirinkimas – dermatologinis permatomas vanduo nuo saulės SVR SUN SECURE EAU SOLAIRE, kuris tinka net ir jautriai odai, be to, jį galima naudoti ir veidui. Jeigu keliaujate su šeima, mažiau priemonių nuo saulės teks pasiimti, jei rinksitės tokią, kuri tinka ir vaikams, ir suaugusiesiems.


2. Odos drėkinimas po saulės – privalomas


Vietoje veido serumo, veido kremo ir netgi kūno kremo į kelionę drąsiai galite pasiimti GLOBAL-REPAIR esenciją, kuri trumpam laikui tikrai pakeis visas tris! Drėkinamoji lengva tekstūra ir karštam vasaros orui puikiai tinkanti formulė bei pakankamai didelė priemonės talpa, kad galėtumėte pasitepti ne tik veidą, kaklą, decoltė, bet ir kūną. Prabanga ir komfortas odai garantuotas!3. Kelioniniai rinkiniai išgelbės norinčioms turėti VISKĄ.


Mažo dydžio priemonių pakuotės ir skrydžiams lėktuvu pritaikytos kosmetinės – idealus sprendimas toms, kurios tiesiog negali iš namų kojos kelti be visos grožio programos! Pasirinkite pagal odos tipą ir poreikius: nuo stangrinamųjų iki drėkinamųjų rinkinių!4. Prausiklis veidui


Oda dėl saulės ir prakaituoja, ir sausėja, ir išskiria riebalų... be to, keliaujant apsineša dulkėmis. Kruopštus odos valymas svarbus ne tik dėl to, kad poros gali užsikimšti, bet ir dėl to, kad nuo šviežio įdegio ir nešvarumų oda dirginama, būna paraudusi ir nepatenkinta. Į kelionę verta pasiimti raminamuoju ir drėkinamuoju poveikiu pasižymintį prausiklį, kuris vakare ne tik pašalins dienos nešvarumus, bet ir suteiks atgaivą po vasariškų įspūdžių kupinos dienos.


5. Priemonės plaukams


mes tiek kartų nusivylėme "du-viename" priemonėmis plaukams, kad jau senokai jas apeiname, tačiau... Prancūsų plaukų stilisto sukurtoje LAZARTIGUE plaukų priežiūros linijoje yra viena, verta dėmesio ypač tada, kai atostogų metu plaukus ir taip dažnai sudrėkstame jūroje, baseine ar tiesiog gaiviame duše. Nuo pernelyg dažno plovimo ir saulės plaukai sausėja, todėl esant poreikiui išskalauti juos nuo paplūdimio smėlio ir sūraus vandens, geriausia rinkti NOURISH 2-IN-1 maitinamąjį kondicionuojantį šampūną. Jo išskirtinumas tas, kad jis neputoja, nes sudėtyje atsisakyta medžiagų, kurios sausina plaukus. Veganiška formulė ypatingai tausoja sausus plaukus, todėl ją galima naudoti net ir kelis sykius per dieną. Be to, tai ir šampūnas, ir kondicionierius viename, taigi – minus dar vienas buteliukas!
74 peržiūros
bottom of page