Kosmetika kelionėse: ką pasiimti, o ką palikti namuose?

Jeigu kosmetika lagamine uzurpavo bene pusę vietos (gerai, jei ne daugiau), tuomet kyla klausimas – ką tikrai verta pasiimti į kelionę, o be ko galima ir apsieiti? Sudarėme vasaros TOP, kuris padės atsirinkti ir sutaupyti vietos kitiems, atostogų metu ne mažiau reikalingiems daiktams!

1. Nė nedvejokite – priemonės nuo saulės reikės būtinai


Kaip sutaupyti vietos? Jeigu apsauga nuo saulės bus skirta tik jums, tuomet vietos sutaupyti galima pasirenkant priemonę, skirta ir kūnui, ir veidui. Mūsų šios vasaros pasirinkimas – dermatologinis permatomas vanduo nuo saulės SVR SUN SECURE EAU SOLAIRE, kuris tinka net ir jautriai odai, be to, jį galima naudoti ir veidui. Jeigu keliaujate su šeima, mažiau priemonių nuo saulės teks pasiimti, jei rinksitės tokią, kuri tinka ir vaikams, ir suaugusiesiems.


2. Odos drėkinimas po saulės – privalomas


Vietoje veido serumo, veido kremo ir netgi kūno kremo į kelionę drąsiai galite pasiimti GLOBAL-REPAIR esenciją, kuri trumpam laikui tikrai pakeis visas tris! Drėkinamoji lengva tekstūra ir karštam vasaros orui puikiai tinkanti formulė bei pakankamai didelė priemonės talpa, kad galėtumėte pasitepti ne tik veidą, kaklą, decoltė, bet ir kūną. Prabanga ir komfortas odai garantuotas!3. Kelioniniai rinkiniai išgelbės norinčioms turėti VISKĄ.


Mažo dydžio priemonių pakuotės ir skrydžiams lėktuvu pritaikytos kosmetinės – idealus sprendimas toms, kurios tiesiog negali iš namų kojos kelti be visos grožio programos! Pasirinkite pagal odos tipą ir poreikius: nuo stangrinamųjų iki drėkinamųjų rinkinių!