top of page

Pedikiūras namuose: ką reikia žinoti apie korėjiečių išrastas kojines su rūgštimis

Pėdų priežiūra namuose tampa vis aktualesnė, nes ne visais atvejais pavyksta apsilankyti pas pedikiūro meistrą, o kojų priežiūra svarbi net ir žiemą. Daugėja moterų, kurios atranda korėjietišką išradimą – pedikiūrines kojines su rūgštimis, leidusiomis joms pačioms itin paprastai susidoroti su šią grožio procedūra namie.

Kaip veikia tokios kojinės?

Po vonios arba vandenyje pamirkytas kojas apsiauname specialiomis kojinėmis-kaukėmis, kurių viduje yra veiklusis serumas. Su jomis reikia išbūti apie valandą arba tiek, kiek parašyta ant pakuotės. Nusiėmus kojines efekto dar nesimato – jis pasijus maždaug dviejų savaičių bėgyje, kuomet nereikalingas odos sluoksnis natūraliai nusilupa.
Saugesnė procedūra nei kabinete?

Bandžiusios moterys pastebėjo du tokio pedikiūro privalumus. Pirma – jokio mechaninio šveitimo. Ne visoms patinka pėdų šveitimas: kai kurioms per daug kutena, kai kurioms netgi skauda – tai labai individualūs pojūčiai. Pasitaiko, kad pėdos būna jautrios ir šį pedikiūro etapą tiesiog tenka ištverti. Rūgštinių principu šveičiamos tokio diskomforto nebūna, jau ką kalbėti apie atvejus, kai pėdos būna per stipriai „nubrūžintos“! Antra, rūgštys odą pasiekia tarp pirštų, netgi aplink nagus, taigi rezultatas būna tikrai itin kruopštus, kokio su paprasta pemza vargiai ar įmanoma apskritai pasiekti.


Odą pasiekia tarp pirštų, netgi aplink nagus, taigi rezultatas būna tikrai itin kruopštus, kokio su paprasta pemza vargiai ar įmanoma apskritai pasiekti.

Kokia sudėtis?

Originaliai korėjiečių išrastoms kojinėms naudotos įvairios vaisių rūgštys, visgi dar nebandžiusioms geriausia pradėti nuo saugia sudėtimi pasižyminčios dermatologinės kaukės, tokios kaip „Laboratoire SVR Xerial Peel“, kurios sudėtyje yra šlapalo. Šlapalas – natūraliai mūsų organizme esanti, su prakaitu ir šlapimu pasišalinanti medžiaga. Jo privalumas tas, kad jis pritraukia vandens molekules, todėl veikia kaip intensyvus drėkinamasis ingredientas. Išsausėjusi pėdų oda yra tikrai dažna problema, todėl šlapalas labai tinka ne tik drėgmei atstatyti, bet ir palaikyti. Be to, kuo jo koncentracija didesnė, tuo stipresniu šveičiamuoju poveikiu pasižymi – pėdų kaukės atveju padeda pašalinti suragėjusį negyvųjų ląstelių sluoksnį, mažina nuospaudas. Kai pėdos nušveistos, jų oda minkšta ir sudrėkinta, tuomet ji tampa atsparesnė nutrynimui, nuospaudoms, neskilinėja, netrūkinėja.


Kaip dažnai galima naudoti?

Minėtą konkrečią kaukę galima naudoti kartą per tris mėnesius, nes ji suragėjusį sluoksnį pašalina tikrai kruopščiai, ir dėl to poveikis išlieka ilgai. Visgi su rūgštinėmis kaukėmis reikėtų nepersistengti. Po rūgštinio pedikiūro su šlapalu geriausia pėdas prižiūrėti papildomomis priemonėmis: pavyzdžiui, kas vakarą tepamas kojų kremas su šlapalu ne tik palaikys drėgmę, bet ir palaipsniui švelniai pašalins naujai besiformuojantį negyvųjų ląstelių sluoksnį. Teisingai prižiūrint pėdas kito pedikiūro poreikį galima stipriai atitolinti, ir tikrai lengvai visą žiemą apsieiti be šios procedūros grožio salone!


673 peržiūros

Comments


bottom of page