COSMÈ.lt taisyklės

Atsiskaitymas

Atsiskaityti galėsite bankiniu pavedimu. Šis apmokėjimo būdas suderintas su PAYSERA atsiskaitymų partneriu, užtikrinančiu saugias ir sklandžias pavedimų transakcijas. Jūsų užsakymas bus vykdomas ir perduotas siuntimų bendrovei tik po to, kai gausime apmokėjimą. 

Pristatymas

Užsakymai išsiunčiami darbo dienomis, pirmadieniais-penktadieniais. Užsakymai pristatomi per siuntų bendrovę OMNIVA, todėl siuntą gausite į artimiausią šios bendrovės paštomatą pagal nurodytą adresą. Apie siuntinio įdėjimą į paštomatą informuos OMNIVA gavėjo nurodytais kontaktais, kuriuos perduosime siuntimų bendrovei pristatymo paslaugai suteikti. 

Užsakymas bus pristatytas per 1-3 darbo dienas, tačiau gali užtrukti dėl siuntimų bendrovės apkrovos švenčių dienomis ar dėl kitų nuo mūsų nepriklausančių priežasčių. Jeigu siuntinio negavote per protingą laiką, kreipkitės el.paštu info@medstrategija.com ir nurodykite negauto užsakymo numerį. 

Mes įsipareigojame kokybiškai supakuoti siuntinius, bet negalime prisimti atsakomybės už tai, kas jiems atsitinka siuntimo metu, o taip pat už dingusius siuntinius. Atsiimdami siuntinį apžiūrėkite ir įsitikinkite, kad jis nebuvo atplėštas, o kosmetikos pakuotė nesugadinta, neatidaryta. Jei taip visgi nutiktų, atsiųskite pažeistos pakuotės nuotrauką ir parašykite užsakymo nr. el. paštu info@medstrategija.com.

Gavus kelis užsakymus tuo pačiu adresu pardavėjas pasilieka teisę užsakymus siųsti supakuotus kaip vieną, nepriklausomai nuo to, ar pirkėjas mokėjo už skirtingų siuntų pristatymą. Suma, sumokėta už pristatymą, negrąžinama. 

Pristatymas nemokamas nuo 50 Eur užsakymo kainos po nuolaidų. Nuolaida pristatymui taip pat gali būti nepritaikyta, jei bent vienas produktas perkamas su nuolaida. 

Prekių grąžinimas

Pirkėjas neturi teisės grąžinti kokybiškų prekių, kuriomis jau naudojosi, atplėšė pakuotę, ir/ar prekė nebeturi visos komplektacijos.

Siekiant dėl aukščiau neįvardintų priežasčių grąžinti prekes, prašome per 14 dienų nuo prekės įsigijimo kreiptis el.p. info@medstrategija.com, nurodyti esmingą grąžinimo priežastį, pirkimo datą ir užsakymo numerį, atsiųsti įsigytos prekės nuotrauką.

Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.

Duomenų tvarkymo taisyklės 

1.1.UAB „Medicinos strategija“ (toliau – Įmonė arba Duomenų valdytojas) asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) reguliuoja fizinių asmenų (toliau – Duomenų subjektas) asmens duomenų tvarkymo tikslus, nustato Duomenų subjektų teisių įgyvendinimo tvarką, Įmonės darbuotojų teises, pareigas ir atsakomybę tvarkant asmens duomenis, įtvirtina organizacines ir technines duomenų apsaugos priemones, reguliuoja asmens duomenų tvarkytojo pasitelkimo atvejus.