top of page

TOSKANI Retin Pro Age Advanced Cream

TKN-00-0638
64€
Profesionalus veido kremas pažengusių senėjimo požymių korekcijai, 30 ml
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

TOSKANI Retin Pro Age Advanced Cream profesionalus veido kremas pažengusių senėjimo požymių korekcijai

50 ml

Brandžiai odai su vis labiau pastebimais senėjimo požymiais skirtas veido kremas pasižymi lengvai įsigeriančia maitinamąja tekstūra. Hialurono rūgšties ir retinoinės rūgšties junginys, kuris giliai skverbiasi, bet nedirgina odos. Augaliniai peptidai, poveikiu panašūs į retinolį, skatina I tipo kolageno sintezę. Augalinės kilmės tara ir raudonųjų dumblių ekstraktas stangrina ir suteikia išskirtinį patempimo pojūtį. Į kolageną panaši augalinės kilmės alternatyva, išgaunama iš akacijų medžių, gerina odos struktūrą ir drėkina.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Hialurono rūgštis ir retinoinė rūgštis - sujungus šių dviejų senėjimo procesus lėtinančių medžiagų poveikį, sukurtas pažangi veiklioji medžiaga, kuri gali įsiskverbti giliai į odą, tuo pačiu saugodamas nuo dirginimo, kurį gali sukelti retinoinė rūgštis.
Į retinolį panašūs augalinės kilmės peptidai - jų veikimas panašus į retinolio ir retinoinės rūgšties, kurios skatina I tipo kolageno gamybą.
Augalinės kilmės tara ir raudonųjų dumblių ekstraktas - natūralus augalinės kilmės junginys. Oda tampa stangresnė ir juntamas patempimo efektas nuo pat pirmo panaudojimo.
Augalinės kilmės kolageno analogas - iš akacijų (Afrikos medžių) išgaunama medžiaga, kuri yra odos struktūrą gerinantis ir drėgmę palaikantis kolageno šaltinis.
NAUDOJIMAS

Ryte ir (arba) vakare ant švarios odos arba po serumo.

Išsaugoti prekę
bottom of page