top of page

TOSKANI Retin Pro Age Advanced Serum

TKN-00-0607
73€
Profesionalus veido serumas pažengusių senėjimo požymių korekcijai, 30 ml
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

TOSKANI Retin Pro Age Advanced Serum profesionalus veido serumas pažengusių senėjimo požymių korekcijai

30 ml

Brandžiai odai su vis labiau pastebimais senėjimo požymiais skirtas veido serumas pasižymi lengvai įsigeriančia maitinamąja tekstūra. Liposominis retinalis stimuliuoja kolageno gamybą ir tuo stiprina vidinius odos sluoksnius, efektyviai šviesina pigmentines dėmes, veikia raukšles, padeda aknės pveiktai odai. Augaliniai peptidai, poveikiu panašūs į retinolį, skatina I tipo kolageno sintezę. Bakučiolio ekstraktas, kurio poveikis panašus į retinolio, šviesina pigmentines dėmes. Augalinės kilmės tara ir raudonųjų dumblių ekstraktas stangrina ir suteikia išskirtinį patempimo pojūtį.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Liposominis retinalis - ši veiklioji medžiaga skatina kolageno gamybą, suteikia apimties vidiniam odos sluoksniui ir padeda atsinaujinti ląstelėms.
Į retinolį panašus augalinės kilmės peptidas - jų veikimas panašus į retinolio ir retinoinės rūgšties, kurios skatina I tipo kolageno gamybą.
Bakučiolis (99% gryno bakučiolio) - augalinės kilmės retinolio analogas, kuris šviesina hiperpigmentaciją ir veikia raukšles taip pat efektyviai kaip retinolis, tačiau yra geriau toleruojamas jautrios odos.
Augalinės kilmės tara ir raudonųjų dumblių ekstraktas - natūralus augalinės kilmės junginys, kuris sukuria apsauginį odos sluoksnį. Jis pasižymi stangrinamosiomis savybėmis nuo pat pirmojo naudojimo ir suteikia ypatingą patempimo pojūtį.
NAUDOJIMAS

Ryte ir (arba) vakare ant švarios odos.

Išsaugoti prekę
bottom of page