LAZARTIGUE REPAIR SHAMPOO

SKU 3372290128120
23€
Šampūnas stipriai pažeistiems plaukams
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Veganiškas, 100% augaliniu keratinu praturtintas šampūnas pažeistiems plaukams LAZARTIGUE REPAIR SHAMPOO pasižymi giliu struktūrą atstatančiu poveikiu, todėl juos sustiprina ir sugrąžina sveiką žvilgesį.

Keratinas yra natūralios kilmės proteinas, iš kurio net 95 % sudaryti mūsų plaukai. Keratinas apsaugo plaukus nuo išorinio poveikio ir suteikia plaukams elastingumo ir natūralaus blizgesio, taigi yra ypatingai svarbus užtikrinant sveiką plaukų būklę. Laikui bėgant dėl mechaninės ir cheminės plaukų priežiūros – dažymo, šukavimo, tiesinimo – keratinas plauko struktūroje pažeidžiamas, todėl plaukų žvyneliai atsiveria, plaukai atrodo išblukę, šiukštūs, o plaukų galiukai suskilinėję. Tokiu atveju labiausiai padeda tikslinga plaukų priežiūra su keratinu, kuris veikia kaip pleistras ir padeda atstatyti plauko struktūrą bei gyvybingumą.

REPAIR šampūno sudėtyje veganinės kilmės keratinas veikia kartu su natūraliu hialuronu, išgautu iš tamarindų sėklų. Unikali formulė turi intensyvų drėkinamąjį poveikį, dėl kurio plaukai greičiau atsistato ir vėl žvilga.

Botaninės kilmės ekstraktų kompozicija švelniai valo ir tuo pačiu atstato bei stiprina plaukus.

Saugioje sudėtyje nėra silikonų, kurie čia pakeisti natūraliu abisinijų aliejumi, kuris suminkština plaukus ir padeda lengviau jus iššukuoti.

Pagrindiniai augalinės kilmės ingredientai:

  • 100 % veganišos kilmės augalinis keratinas, kuris padeda atstatyti plaukų struktūrą ir efektyviai apsaugo plaukus nuo mechaninės ir cheminės plaukų priežiūros pasekmių.
  • Botaninis hialuronas, išgautas iš tamarindų sėklų, drėkina ir užpildo plauką.

Tekstūra: kreminė.

Kvapas: gėlių su rūgščia nata

NAUDOJIMAS:

Nedidelį kiekį šampūno įmasažuokite į galvos odą tol, kol suputos. Galite pakartoti. Geresniam efektui rekomenduojama naudoti su tos pačios linijos kondicionieriumi ir kauke.

Išsaugoti prekę