top of page

Šveitikliai veidui: TOP pasirinkimai, dėl kurių nesigailėsite

Reguliarus veido šveitimas („pilingas“) svarbus ne tik dėl odos tolygumo ir spalvos, bet ir dėl to, kad pašalinus negyvųjų ląstelių sluoksnį padedame odai geriau pasisavinti kosmetikos priemonėse esančias naudingas medžiagas. Jau sulaukus 30-ties, odos atsinaujinimo ciklas pailgėja, senosios odos ląstelės sunkiai pasišalina ir kaupiasi odos paviršiuje, taip sąlygodamos odos papilkėjimą, porų kimšimąsi ir pavargusią išvaizdą. Taigi pristatome kelis pasirinkimus, kurie, mūsų manymu, lengvai atras vietą ant vonios lentynėlės ir padės palaikyti odos skaistumą.Šveitikliai su aktyvuota anglimi


Išsiskiriančios juodos spalvos priemonės turi ir išskirtinių savybių: vulkaninės kilmės aktyvuota anglis ne tik šveičia, bet ir veikia kaip magnetas, ištraukdama iš porų nešvarumus. Šių metų naujiena „Filorga Scrub & Detox“ tokiu būdu detoksikuoja odą, bet taip pat ir saugiai šveičia mechaniškai.

Tiesa, šis šveitiklis yra sukurtas laboratorijoje, kuri kuria kosmetiką estetinės medicinos pagrindu, todėl jo formulėje yra ir daugiau gerų ingredientų, kurių, ko gero, nerastume kituose šveitikliuose su anglimi.

Vienas tokių – odai ypač vertingas niacinamidas arba vitaminas B3 – šveičiamą odą ramina, veikia priešuždegimiškai ir, svarbiausia, drėkina. Jis padeda išlyginti veido spalvą ir atstatyti odos barjerą. Įrodyta, kad keratinocitai yra geriau apsaugomi nuo aplinkos taršos, kai yra naudojami kartu su niacinamidu.
Rūgštinis šveitimas namuose


Ne visais atvejais tinka (ir patinka) naudoti mechaninius šveitiklius. Kai kurie odos specialistai rekomenduoja tokių visai atsisakyti ir verčiau rinktis rūgštinius šveitiklius. Plastikos chirurgai ir dermatologai netgi prieš estetinės medicinos procedūras rekomenduoja veidą paruošti namuose būtent rūgštiniu šveitikliu. Dažnai jų rekomenduojama prancūzų laboratorijos „Fillmed“ inovacija „Skin Perfusion Glycopeel Mask“ jau atrandama vis daugiau moterų ir kaip reguliaraus naudojimo šveitiklis namuose. Jį namuose naudoti ir saugu, ir paprasta: kreminės tekstūros kaukę užtepus palaikyti 5-10 minučių ir nuplauti šiltu vandeniu. Kaukės sudėtyje yra aukšta, bet odai saugi rūgščių koncentracija, o formulę taip pat papildo ingredientai, kurie iškart veikia raminančiai, todėl iš principo buvo sukurta galvojant ir apie jautrią odą.

Sudėtyje esanti glikolio rūgštis matomai gerina odos tekstūrą, mikroreljefą, švarina poras, skaistina odą, tolygina jos toną, mažina raukšles ir smulkias raukšleles.

Tuo tarpu fitino rūgštis yra dermatologų pripažintas komponentas veiksmingam pigmentacijos šalinimui, odos skaistinimui, todėl kaukė rekomenduojama ir tada, kai norisi pašviesinti įvairias dėmes.
Odos prisotinimas deguonimi kartu su šveitimu

Ypatingai populiarus kreminės konsistencijos šveitiklis-kaukė „Filorga Scrub & Mask“, kurio sudėtyje esančios mikroskopinės perlito dalelės ne tik nušveičia odą, bet ir masažuoja. Negana to, kaukė veikia dviem fazėmis: galiausiai ima putoti, virsta mažais odą kutenančiais burbuliukais, kurie aprūpina odą deguonimi. Kad ir kaip nuostabiai skamba, dar nuostabiau yra rezultatas, kaip po šios kaukės švyti oda.

Tikrai verta pabandymo ir įsitikinimo, kodėl daugelis moterų, ją atradusios, sako kad „nieko geriau nesu turėjusi“.

Šveitiklis kasdienei priežiūrai


Tai ne visai šveitikliai, o labiau losjono tipo priemonės, kurias naudojant kasdien, veidas išvalomas ir odos švara palaikoma palaipsniui. Tai mažiau agresyvus būdas šveisti odą, kuris aktualus toms, kurių oda itin jautri arba poros yra didelės, todėl greitai kemšasi ir sukelia įvairių problemų. Šiuo atveju tinkamas pasirinkimas būtų uniklaus tirpalas su gliukonolaktonu – rūgštimi, kuri švelniai veikia odos paviršiuje ir nesiskverbia į gilesnius sluoksnius ir, be to, turi drėkinamųjų savybių.

Naudojamas ant švarios odos: oda kasdien šia priemone suvilgytu vatos diskeliu patepama vengiant akių ir lūpų srities.

Rezultatas jau per kelias dienas: švaresnė, gyvybinga oda. Per savaitę ar kelias pastebimai trauksis poros, oda mažiau blizgės, paviršius taps lygesnės, šviesesnės spalvos.


92 peržiūros

Comments


bottom of page