top of page

Andrėja Krasnevičienė: „Atstatyti odą namuose galima nebent su smūgine terapija“

Publikuota www.moteris.lt


Iš kosmetikos priemonių poveikio norime iš karto – kaip stebuklo. Visgi kosmetikos poveikį dažniausiai riboja formulės, kurios sukurtos skambiai reklamai, bet ne realiam rezultatui. Kaip taisyklė, pažangių formulių priemonės su aukštos koncentracijos ingredientais ir kainuoja atitinkamai daugiau, todėl su kosmetologe Andrėja Krasnevičiene išsiaiškinome, kaip tokias teisingai pasirinkus galėtume atitolinti poreikį apsilankyti kosmetologo kabinete – tai, pasak jos, dabartinėmis aplinkybėmis tapo itin aktualu.Iki švenčių jau liko mažiau nei mėnuo, ir moterims vistiek norisi suspėti pasigražinti, pasirūpinti veido oda. Ką daryti, jei dėl tam tikrų aplinkybių pas kosmetologą pakliūti dar šiemet jau nepavyks?

Tai tikrai tapo aktualu, nes gyvename tokiu periodu kai moterims pakankamai dažnai tenka atšaukti vizitus, o kitą apsilankymo laiką po kelių savaičių pažadėti irgi tapo sudėtinga. Tada sulaukiu klausimo: „O ką tada man daryti?“. Kosmetologams didelis iššūkis, ką patarti – juk moterys nori Naujuosius pasitikti gražia, sveika, spindinčia oda...


Turbūt būtų drąsu sakyti, kad kosmetika įmanoma kompensuoti profesionalias procedūras kabinete, bet gal galima kažkaip išsisukti? Ką patarsite savo klientėms?

Žinote tą posakį apie „batsiuvį be batų“? Aš pati prieš šventes būnu tokiame darbo tempe, kad irgi dažnai procedūrų nespėju pasidaryti, todėl patariu ir savo klientėms, kurios pas mane negali apsilankyti, išbandyti smūginę odos terapiją namuose. Tam nereikia niekur važiuoti, užima dvi minutes kas vakarą, o rezultatai jau pradeda aiškiai matytis per kelias savaites. O gal ir greičiau – priklauso nuo odos būklės. Aišku, priklauso ir nuo to, kokio poveikio reikia. Pavyzdžiui, norint atstatyti odos drėgmę, efektą pasiekti galima tikrai greitai ir garantuotai.


Tai kas yra ta smūginė terapija? Ar saugu ją atlikti pačiam namuose?

Smūgine vadinama dėl to, kad naudojame aukščiausios saugios veikliųjų komponentų koncentracijos priemones, kurios pasižymi greitu intensyviu poveikiu. Tam, kad suprastumėte skirtumą, tai įprastose kasdien naudojamose priemonėse gali būti mažiau nei 20% veikliųjų medžiagų koncentracijos, kokia yra leidžiama. Poveikis yra, bet ne taip greitai. Kai ta koncentracija yra 100%, kiek yra saugu, tuomet ir poveikis greitai pasimato. Tiesa, smūginės terapijos priemonės naudojamos ne ištisai, o kaip kelių savaičių kursas kartą ar kelis metuose.


Šildymo sezonas, „šilta-šalta-šilta“ temperatūrų kaita sausina odą ir silpnina jos barjerą.

Kokias smūginės terapijos priemones naudojate pati?

Pirmiausia, ypač žiemą, yra drėkinimas. Šildymo sezonas, „šilta-šalta-šilta“ temperatūrų kaita sausina odą ir silpnina jos barjerą. Išsausėjusi oda ir mažiau spindi, ir praranda sveiką putlumą, ir raukšlės išryškėja. Visa tai koreguojama intensyvia drėkinamąja priemone su hialuronu. Man asmeniškai imponuoja prancūzų gamintojo „Laboratoires Fillmed“ smūginės terapijos priemonė „Skin Perfusion Hydra Booster“ su trijų molekulinių dydžių hialuronu, kuris skverbiasi į skirtingą odos gylį. Šiam gamintojui priklauso viena iš 7 pažangiausių hialurono gamyklų pasaulyje, kas garantuoja ypatingai aukštą produktų kokybę.
Kas dar, be drėkinimo, aktualu pasiruošiant svarbiausioms metų šventėms?

Žiemos periodu, kuomet nėra intensyvios saulės, pats tinkamiausias metas skaistinti odą bei šviesinti pigmentines dėmes. Šį kursą rekomenduoju visoms, netgi toms, kurios į procedūras ateina. Odos šviesinimas ir pigmentacijos mažinimas yra kantrybės reikalaujantis procesas, ir čia ypatingai moterys nori rezultato čia ir dabar. Aišku, kodėl: po vasaros likusias pigmentines dėmes ant kaktos, po akimis, aplink lūpas kasdien reikia maskuoti, ir tas tikrai matosi, atkreipia dėmesį, erzina. Kitos ateina, sako „aš kaip murzina atrodau“. Visgi dabar, karantino periodu, tikrai ne visoms norisi dažytis kasdien. Taigi su intensyvia smūgine terapija namuose galima pakankamai greitai pasiekti visai gerų rezultatų. „Skin Perfusion Bright Booster“ sudėtyje yra toks specifinis itin gerai toleruojamas ingredientas – heksilresorcinolis – kuris slopina melanino gamybą ir suaktyvina glikolio ir fitinės rūgšties poveikį. Papildomai visada galima pasirinkti ir serumą su vitaminu C, žinomu kaip irgi odą skaistinančiu ir šviesinančiu ingredientu. O tam, kad priemonių poveikis būtų tikrai geras, reikėtų nepamiršti odą reguliariai nušveisti. Tą galima padaryti ir namie, su kosmetologo kabinete irgi kartais naudojamu šveitikliu, kuriame yra glikolio rūgšties – ji odą irgi padeda šviesinti.Ko gero, ne mažiau svarbu moterims ir raukšlės – juk visos norime sutikti Naujuosius lygia, jaunatviška oda...

Raukšlės ir raukšelės aktualu visą laiką, ne tik prieš šventes. Visgi geriausias metas naudoti smūginę terapiją su retinoliu yra būtent žiemą, kadangi nereikia saugotis saulės (dėl jos gali likti pigmentinių dėmių). Tikrai daug priemonių jau išbandžiau, bet galiausiai galiu patikinti, kad mano pačios pasirinkimas yra vienareikšmiškai „Skin Perfusion Time Booster“, kuriame yra maksimali saugi retinolio koncentracija, bet tuo pačiu jis pateiktas specialioje pakuotėje, kuri išsaugo retinolio aktyvumą iki pat priemonės naudojimo.
Ką reikia žinoti renkantis smūginės terapijos priemones?

Konkrečiai mano minėtosios yra skiriamos po estetinės medicinos procedūrų, nes jos ir yra sukurtos tam, kad sustiprintų ar pailgintų jų poveikį. Tačiau galima naudoti ir namuose, siekiant intensyvesnio rezultato nei įprasta kosmetika. Geriausia, jei smūginės terapijos priemones parenka kosmetologas ar dermatologas. Nors, pavyzdžiui, „Hydra Booster“ drąsiai galima naudoti visoms, ir netgi dovanoti – odoje natūrali hialurono gamyba jau nuo 25 metų lėtėja, tai jo papildymas yra aktualus ir reikalingas bene visoms. Dėl kitų, kas nėra tikros, kviečiu pasikonsultuoti, tą dabar galima padaryti ir online, susiradus mane „Facebook“.356 peržiūros

コメント


bottom of page